• شنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-3187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:

سربازان اصلاح جامعه در زمان ظهور حضرت ولی عصر(عج)، جوانان هستند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: سربازان اصلاح جامعه در زمان ظهور حضرت ولی عصر(عج)، جوانان خواهند بود.

محمد علی سالاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری در آن به جوانان تاکید بسیاری داشتند به نوعی آماده سازی جوانان برای زمان ظهور است، اضافه کرد: با توجه به اینکه در روایات بسیاری آمده است که لشگریان حضرت مهدی(عج) در زمان ظهور، جوانان هستند، نشان از اهمیت حضور جوانان دارد و باید همگی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب به درستی حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه جوانان در حال حاضر باید به دنبال خودسازی باشند، افزود: باید جوانان برای ایجاد گفتمان های مهدویت تلاش بیشتری داشته باشند و این گفتمان ها مختص به کشور خودمان نباشد و در این موضوع باید فرامرزی عمل کرد و بحث را به جوامع بین المللی نیز رواج دهیم.

به گفته وی منتظر واقعی کسی است که در تمام حوزه ها آماده باشد و این آمادگی به معنای خارج کردن جامعه بشری از ظلم و ستم جهانی است که از اهمیت بسیاری نیز برخوردار است.

سالاری با اشاره به اینکه به تناسب نوع انتظار، شرایط منتظر نیز متفاوت است، اظهار کرد: گاهی اوقات افراد برای کارهای روزانه خود منتظر هستند اما برخی مواقع افراد برای اصلاح جامعه و امر مهمی در انتظار هستند که در این شرایط به میزان اهمیت انتظاری که می کشند باید آمادگی را در خود ایجاد کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با تاکید براینکه انتظار در زمان حال به معنای ایجاد وحدت و همدلی است، عنوان کرد: در به انجام رساندن هرکاری روحیه همدلی نیاز است و هرگاه جامعه به این سطح از همدلی و وحدت رسید، زمان ظهور حضرت ولی عصر(عج) نیز فرارسیده است.

سالاری با تاکید براینکه آمادگی در تمام جوانب باید باشد، بیان کرد: افرادی آماده ظهور هستند که آماده تحول جهانی باشند و این آمادگی باید از نظر جسمی، معنوی، روحی، علمی و... باشد در این صورت است که مقدمات کار برای ظهور آماده شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: