• دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-387-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

چهارم تا ششم اردیبهشت؛ حضور روستای ارکان در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از حضور روستای ارکان یکی از روستاهای برگزیده جشنواره روستا و عشایر دوستدار کتاب از چهارم تا ششم اردیبهشت ماه در نمایشگاه کتاب تهران خبرداد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ رضا رضایی افزود: سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران از چهارم اردیبشهت ماه آغاز و تا چهاردهم همین ماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران ادامه دارد.

وی اظهارکرد: روستای ارکان از توابع شهرستان بجنورد در پنجمین دوره از جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب به عنوان ١٠ روستای برگزیده کشور انتخاب شد.

رضایی با بیان اینکه روستاهای برگزیده در نمایشگاه کتاب تهران حضور می یابند، گفت: روستای ارکان بجنورد به عنوان روستای برگزیده به عنوان نماینده استان خراسان شمالی در نمایشگاه کتاب تهران شرکت می کند.

وی خاطرنشان کرد: سی ودومین نمایشگا کتاب تهران از چهارم تا چهاردهم اردیبهشت ماه هر روز از ساعت ١٠صبح تا ٢٠ در محل مصلی امام خمینی(ره) برای بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.

لازم به ذکر است؛ روستاهای استان خراسان شمالی در پنج دوره از برگزاری جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب خوش درخشیده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: