• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-4687-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

٢٧ برگزیده آزمون سراسری قرآن و عترت خراسان شمالی تجلیل شدند

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: از ٢٧ برگزیده در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خراسان شمالی با اهدا لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یاد بود تجلیل به عمل آمد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ علی اصغر نودهی با اعلام این خبر افزود: برگزیدگان از شهرستان های بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، فاروج و گرمه و جاجرم هستند.

وی اظهار کرد: فاطمه علیزاده جاجرم، ابوالقاسم رحیمی، حسن اسدپورجابری، فهیمه مهمان نواز، رضا قانعی، هادی خضری، فرنازصادقی رمضان زاده، الهه صحرائی، زینب صدیقی، الینا عرب زاده، مریم بهادری، فاطمه بهادری و حسن دیبا از بجنورد از برگزیدگان آزمون قرآن و عترت هستند.

وی اضافه کرد: فاطمه عشقی از اسفراین، معصومه غلامی و ابراهیم ابراهیمی نژاد از جاجرم، زینب رضایی و حلیمه ملازاده از شیروان، طاهره برومند، فاطمه پریسوز، معصومه حسنی، محدثه روشنی و محبوبه عمارلو از مانه و سملقان، سیده زهرا نجم الدین حسینی از فاروج و فاطمه نیازی از گرمه از دیگر برگزیدگان هستند.

نودهی اظهار کرد: ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، تفسیرقرآن کریم، حفظ ١٥ جزء اول، حفظ ٢٠ جزء اول، حفظ ٥ جزء اول، حفظ کل، سطح اول سوره های ناس تا زلزال، معارف و حفظ نهج البلاغه و مفاهیم نهج البلاغه از جمله رشته هایی است که افراد شرکت کننده برگزیده شده اند.

گفتنی است؛ هجدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اسفندماه سال جاری در خراسان شمالی برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: