• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-8284-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

تاکیداستاندار خراسان‌شمالی برای ایجاد فضای روان به‌منظور انجام سرمایه‌گذاری20 هزار میلیاردی

استاندار خراسان شمالی با اشاره به سفر هیات دولت به این استان و مصوب شدن انجام سرمایه گذاری20 هزار میلیاردی در منطقه، خطاب به مدیران استانی تاکید کرد: فضا را برای حضور سرمایه گذارانی که اعلام آمادگی برای انجام سرمایه گذاری در این استان کرده اند روان کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمد علی شجاعی در جلسه شورای برنامه ریزی استان گفت: سرمایه گذار فضایی روان برای کار کردن می خواهد و مدیران فضایی را ایجاد کنند که هیچ کسی اذیت نشود.

وی افزود: در غیر این صورت با روال و ذهنیت قبلی اداری در این استان، سرمایه و سرمایه گذار جذب نخواهد شد.

شجاعی ادامه داد: مدیران و مسئولان استانی سرمایه گذاران استان را صدا بزنند و فضای رقابتی را ایجاد کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پروژه های و تفاهم نامه های مصوب و منعقد شده طی سفر دولت تدبیر و امید به این استان اظهار کرد: باید برنامه زمان بندی شده برای اجرای پروژه ها در استان مشخص شود تا همه بدانند کار زمان بندی دارد و رها پروژه رها نخواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: برای 20 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری که قرار است در این استان انجام شود نیز باید برنامه زمان بندی گذاشته شود چراکه سرمایه گذار آماده است و ما باید شرایط کار را برای آن ها فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: سرمایه گذار قبول کرده تا در سطح 100 هکتار گلخانه در این استان ایجاد کند باید هر چه سریع تر زمین مورد نیاز را در اختیار وی قرار داده شود و نباید این سرمایه گذار را بپیچانیم.

استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: مدیران باید برای اجرای این پروژ ها هجوم ببرند و اینکه مردم از این پروژه ها منتفع شوند در دست ماست چراکه دولت کار خود را انجام داده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: