• پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-3884-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار خراسان شمالی تاکید کرد:

مدیران برای پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور کوتاهی نکنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: مدیران استان برای رایزنی ها و پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور با وزارتخانه‌های مربوطه در خصوص جذب اعتبارات کوتاهی نکنند .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، رضا رجب زاده در نشستی با محوریت پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان،  اظهار کرد: در دومین سفر رئیس جمهور و هیات دولت به خراسان شمالی از محل منابع عمومی ۴۴ طرح و پروژه با ۵۹۴ میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که مبلغ اعتبار در سال های ۹۸ و ۹۹ به ترتیب ۲۹۵ و ۲۹۹ میلیارد تومان می باشد.

وی با بیان اینکه مدیران مربوط در حوزه های مختلف باید پاسخگوی جذب اعتبارات سفر باشند، تصریح کرد: پروژه های مصوب سفر دولت تدبیر و امید به استان مربوط به بخش های آموزش و پرورش، منابع آب، فرهنگ و گردشگری، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، حمل و نقل، رفاه اجتماعی، کشاورزی و ورزش می باشد.

رجب زاده تکمیل بزرگراه بجنورد به جنگل گلستان را از پروژه های مهم سفر ریاست جمهوری به استان توصیف کرد و افزود: برای اجرای این پروژه ۶۲ میلیارد تومان در سال ۹۸ و 100 میلیارد تومان در سال ۹۹ از محل منابع عمومی تامین اعتبار خواهد شد و همچنین ۳۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات سال ۹۷ در سالجاری به پیمانکاران پروژه پرداخت می شود.

وی خاطر نشان کرد: احداث آنتن ایستگاه راه آهن جوین-اسفراین به طول ۶۰ کیلومتر دومین طرح مصوب این سفر در حوزه حمل و نقل استان است که ۵۰ میلیارد تومان اعتبار آن از محل منابع عمومی در سال های ۹۸ و ۹۹ پرداخت می شود و ۱۵۰ میلیارد دیگر از محل تسهیلات مالی صندوق توسعه ملی در سال ۹۹ تامین خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی در ادامه سخنان خود همچنین به جذب اعتبارات خسارت های ناشی از سیل استان اشاره داشت و گفت: مسئولیت راستی آزمایی ارزیابی میزان خسارت ها بر عهده سازمان جهاد کشاورزی استان است تا انحرافی در پرداخت تسهیلات وجود نداشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: